Vchodové dvere

Vstupné domové dvere sú bránou do Vášho súkromia, a plnia teda nielen estetickú, ale aj bezpečnostnú funkciu. Vchodové dvere pre rodinné domy vyrábame z plastu, hliníka, dreva aj drevohliníka. Môžete si vybrať jednokrídlové aj dvojkrídlové vchodové dvere v štandardných aj neštandardných rozmeroch.

K dispozícii je bohatá škála farebných odtieňov a dekorov. Dodávame rôzne typy prahov vr. prahov pre pohodlný bezbariérový vstup. Vyberať môžete z mnohých dverných výplní, kľučiek a ďalších doplnkov. Vonkajšie domové dvere osadzujeme vysoko kvalitným a spoľahlivým kovaním popredných európskych výrobcov.

Plastové dvere

Plastové vstupné dvere vynikajú minimálnymi nárokmi na údržbu a veľmi výhodnou cenou. Vyberať môžete z bohatej škály farieb a dekorov napr. s imitáciou hliníka alebo dreva.

Hliníkové dvere

Výhodou hliníkových vstupných dverí je značná tvarová stabilita, pevnosť a z nich plynúca odolnosť voči opotrebovaniu a poškodeniu. Hliník je veľmi odolný aj voči počasiu, a pritom nevyžaduje žiadnu špeciálnu údržbu.

Drevené dvere

Drevené vstupné dvere ponúkajú jedinečný prírodný design a vynikajúcu tepelnú izoláciu. Oba parametre je možné výrazne ovplyvniť voľbou konkrétneho dreva. Vzhľad je možné dokonale zladiť so štýlom stavby vďaka tvarovej variabilite profilov a širokej ponuke prírodných lazúr aj lakov.

Drevohliníkové dvere

Opláštením vonkajšej strany drevených vchodových dverí dosiahneme vyššiu odolnosť voči poveternostným vplyvom, nižšie nároky na údržbu a výrazné predĺženie životnosti. Zlepšia sa aj vlastné tepelnoizolačné vlastnosti dreva.

Plastohliníkové dvere

Kombinácia moderných plastových profilov s hliníkovým opláštením spája výhody dvoch veľmi rozdielnych materiálov: optimálna tepelná a protihluková izolácia plastového okna sa stretáva s moderným hliníkovým vzhľadom v takmer neobmedzenej farebnosti.

Vchodové dvere do bytových domov a panelákov

Vyrábame kvalitné a bezpečné vchodové dvere do bytových domov. Ide o vstupné dvere do spoločných priestorov, nie o dvere do bytov. Vchodové dvere môžu byť z plastu, hliníka, dreva aj drevohliníka. Z dôvodu extrémnej záťaže a rizika neúmyselného aj úmyselného poškodenia odporúčame predovšetkým hliníkové vstupné dvere. Vyznačujú sa vysokou pevnosťou a odolnosťou proti deformáciám aj vplyvu počasia. Nároky na údržbu sú prakticky nulové.

Obvyklou výplňou hliníkových vstupných portálov je sklo. Môžete voliť medzi bežným alebo bezpečnostným sklom, ktoré lepšie vzdoruje škrabancom a pokusom o rozbitie. Môžete si navoliť aj pevnú, nepriehľadnú výplň. Vyhovieme akejkoľvek predstave projektanta o konfigurácii krídiel, madlách a kľučkách. Dvere vybavíme potrebnými typmi zámkov, automatických zatváračov, zvončekových tabiel a poštových schránok

Radi vám pomôžeme

Zavolajte nám! 0948 181 551