PRÉMIOVÁ KVALITA

Bazény so skimmerom

Ide o konštrukčne jednoduchší bazén. Voda dosahuje asi 10 cm pod horný okraj bazénu do úrovne otvoru - skimmeru, ktorým sa odvádza voda z hladiny k filtračnému zariadeniu.
Kompletná technologická jednotka bazénu je ukrytá medzi dvojramenným schodiskom. Všetky komponenty sú vo výrobe prepojené, otestované a k Vám sa dostane kompletný bazén v jednom celku.

Zobraziť produkty
PRÉMIOVÁ KVALITA

Bazény s prelivom

Ide o bazény s prelivovým žľabom a kompletná technologická jednotka je umiestnená v telese tohto bazénu.
Tým dosiahneme jedinečného prepojenia a vytvorenia jedného celku medzi telesom bazénu, plne vybavenou technologickou šachtou s otváracím zatepleným vekom a románskym dvojitým schodiskom.

Zobraziť produkty
PRÉMIOVÁ KVALITA

Bazény s fóliou

Bazénové hydroizolačné fólie ALKORPLAN sú vyrobené z mäkčeného PVC (PVC-P). Využívajú sa pri stavbe nových vonkajších i vnútorných bazénov.
Významné uplatnenie nachádzajú aj pri rekonštrukcii starších bazénov. Svojou kvalitou patrí fólia ALKORPLAN k európskej špičke.

Zobraziť produkty
PRÉMIOVÁ KVALITA

Zastrešenia bazénov

Zastrešenie bazénov udržiava vodu v bazéne čistú a príjemne teplú. Stačí iba stlačiť tlačidlo na diaľkovom ovládači.
Môžete sa kúpať od jari do jesene v teplej vode bez toho, aby ste minuli euro na jej ohrev. Ďalšou nespornou výhodou je vysoká bezpečnosť.
Zastrešenie bazénov bráni nechceným pádom detí a zvierat do vody. 

Zobraziť produkty
PRÉMIOVÁ KVALITA

Zimné záhrady

Zastrešenie terasy ponúka rozšírenie vnútorného priestoru domu. Pri uzatvorení bočných stien môže slúžiť ako zimná záhrada či fajčiarsky salónik. 

Zobraziť produkty
Potrebujete poradiť? 0948 181 551
BAZÉNIA-GARDÉNIA

Vytvorte si vlastný raj s našimi bazénmi

Sme spoľahlivý partner pre bazény a kvalitné riešenia v oblasti bazénov. Sme vašou prvou voľbou, keď prichádza na výber a vybudovanie bazéna podľa vašich predstáv.

Naša ponuka zahŕňa plastové bazény aj bazény s fóliou, aby sme mohli spĺňať rôzne predstavy a potreby našich zákazníkov. Bez ohľadu na to, či preferujete tradičný plastový bazén alebo eleganciu a trvanlivosť bazénu s fóliou, sme tu, aby sme vám pomohli nájsť to pravé riešenie.

BAZÉNIA - GARDÉNIA

Spolu vytvoríme bazénový raj priamo vo vašom dvore.

Ak plánujete vybudovať nový bazén alebo modernizovať existujúci, ponúkame komplexné riešenia a odborné poradenstvo, aby sme vám pomohli dosiahnuť vaše ciele a sny o krásnom bazéne vo vašom dvore. S nami je budovanie bazéna zábavné a bezstarostné.

SVG Icon

Bazény so skimmerom

Naše bazény so skimmerom zabezpečujú čistotu a jasnosť vody. Skimmer je efektívnym nástrojom, ktorý zachytáva nečistoty a udržuje vodu v optimálnom stave

SVG Icon

Bazény s prelivom

Bazény s prelivom pridávajú vizuálnu eleganciu a zlepšujú cirkuláciu vody. S našimi bazénmi s prelivom si užijete nielen čistú vodu, ale aj štýlový a relaxačný bazénový zážitok.

SVG Icon

Bazény s fóliou

Bazény s fóliou kombinujú eleganciu a trvanlivosť. Naše bazény s fóliou vám ponúkajú krásny dizajn a odolnosť voči vonkajším vplyvom, čím vytvárajú dokonalý bazén pre vašu rodinu a priateľov.

SVG Icon

Zastrešenie bazénov

Naše zastrešenia bazénov ponúkajú praktické a štýlové riešenie pre ochranu vášho bazéna pred poveternostnými vplyvmi. S našimi zastrešeniami môžete svoj bazén využívať počas celého roka.

SVG Icon

Príslušenstvo k bazénom

Naše príslušenstvo k bazénom zahŕňa krycie plachty, schody, filtre a ďalšie doplnky, ktoré vám umožnia zvýšiť komfort a údržbu vášho bazéna.

SVG Icon

Zimné záhrady

Okrem bazénov a príslušenstva ponúkame aj zimné presklené záhrady, ktoré vám umožnia vytvoriť si krásny záhradný raj v kažom ročnom období. Naše zimné presklené záhrady kombinujú eleganciu s funkčnosťou a poskytujú vám priestor na relaxáciu a pestovanie rastlín nezávisle od počasia.

Radi vám pomôžeme

Zavolajte nám! 0948 181 551

“ Vybral som si plastové okná od spoločnosti RI-OKNÁ-DVERE a som nadšená. Montážnici boli veľmi odborní a postarali sa o to, aby všetko bolo na mieste a pekne spravené. Vrelo odporúčam! ”

Dominika Mičková

Nitra

“ Môj výber dverí od spoločnosti RI-OKNÁ-DVERE bol správnou voľbou. Dvere vyzerajú nádherné a cítim sa vďaka nim oveľa bezpečnejšie. Montáž prebehla bez problémov a celý proces bol veľmi profesionálny. ”

Peter Mancík

Nitra